• NEDEN OTONUBİL ?

İkinci el otomobil almayı düşünüyorsanız dikkat!!!

Gönül rahatlığıyla araç almak istiyorsanız Otonubil Yozgat Oto Ekspertiz hizmetiyle yanı başınızda.

Bugün Türkiye’de otomobil sahibi olmak isteyen birçok kişi ikinci el otomobil alımını ciddi ciddi düşünüyor. Ancak özellikle ikinci el alım-satıma yabancı olanlar neler yapması gerektiğini, ikinci el otomobil alıp-satarken neden oto ekspertiz seçeneğini de ihmal etmemesi gerektiğini bilmiyor.

Gelin sizlere, evvela oto ekspertizin ne olduğunu anlatalım.

Eksperin sözlük anlamı, bir konuda teknik bilgi sahibi kişidir.İkinci el araçlarda oto ekspertizi ise bu alandaki teknik bilgi sahibi kişilerin ve otomobil ustalarınınbirtakım teknik ekipmanlar yardımıylasatın almayı düşündüğünüz otomobilitüm detaylarıyla incelemesi ve yaptığı incelemeler sonucunda araçla ilgili bilgileri sizlerle paylaşmasıdır.

Her konuda olduğu gibi ikinci el otomobilde de konuyu bir bilene danışmak, yani oto ekspertize gitmek önemli. Çünkü “Ben araçtan anlarım! Motoru sesinden tanırım! Boyayı hemen görürüm!”diyenlere çoğu kez aldanmamak, kendimizi de bu şekilde kandırmamanız gerekir. Özellikle ikinci el otomobil ilanlarındaki “bayandan az kullanılmış”, “öğretmenden satılık” gibi garip ilanlarla aracın hasarsız olduğu şeklinde yanıltıcı reklamlar yapılabilir ki araç alımlarında üzülmemek için dikkatli olmak gerekir. Bu yüzden aracı tanımanın en iyi yöntemi uzman ekip ve ekipmandan geçer.

Dünyaya ünlü markalarca üretilen cihazları ise Otonubil Yozgat Oto Ekspertiz firmalarında bulabilirsiniz. Bu cihazlarla ve alanında uzman isimlerle oto ekspertiz hizmeti veren Otonubil, ikinci el araç alımlarında sizin en büyük yardımcınız.