• NEDEN OTONUBİL ?

Araç alırken yapılması gerekenler listesi hazırlasak belki en başa koyacağımız madde aracınızı güvenilir bir oto ekspertize götürmek olurdu.

Alacağımız aracı daha yakından tanımak; varsa arızasını, değişenini, boyasını ve motor durumu gibi bir çok faktörü bize söyleyen oto ekspertizler her geçen gün daha çok artmakta ve sürekli yeni markalar ortaya çıkmaktadır.

Bunu tutulan sektörler rabet görür gibi kısa bir cümleyle anlatabiliriz belki, ama aracınız için bu kadar kısa açıklamalar size yetecek mi?

4 farklı paket seçeneği ile sizlere güvenilir ve profesyonel hizmeti sunan Otonubil İzmir Urla Oto Ekspertiz şubesi aracınızın her detayıyla ilgilenerek elle yazılan kağıtlarla değil, tamamı dijital ve test makinası verileriyle hazırlanan raporlar sunmaktadır.

Otonubil İzmir Urla Oto Ekspertiz güvene dayalı çalışma biçimi, profesyonel hizmet ve güleryüzlü karşılama personeli ile oto ekspertiz sektörüne ayrı bir yenilik getirmiş ve İzmir Oto Ekspertiz deyince akla gelen ilk isim olmuştur.

Sunmuş olduğu oto ekspertiz hizmeti, tamamı  ithal olarak getirilen test donanımı, güvenilirlik ilkesi ve kullanmış olduğu yeni nesil yazılımlarla şubeye gelen hiçbir misafirinden olumsuz tepki almamış ve işini profesyonellik ilkesi ile tamamlamıştır.

Eğer siz de araç almayı ve ya satmayı düşünüyor ve yapacağınız ticaretten zararlı çıkmamayı hedefliyorsanız İzmir'de uğramanız gereken adres Otonubil İzmir Urla Oto Ekspertiz Şubesi'dir.

Ustalarımızın da dediği gibi ''Bilmeden Almam''