• NEDEN OTONUBİL ?

Karadeniz’in incisi Trabzon’da Otonubil Trabzon oto ekspertiz farkını yaşamaya hazır olun.

İkinci el otomobillerinizi alırken veya satarken oto ekspertiz hizmeti almanız artık çok önemli. Bilhassa araç alırken üzülmemek ve hasarlı veya kazalı araçların elinizde kalmasına sebebiyet vermemek için dikkatli olmalısınız.

Peki, oto ekspertizin size faydaları neler?

Oto ekspertiz hizmeti ile satın almayı veya satmayı düşündüğünüz aracınızı adeta check-up’a sokmuş olacaksınız. Aracın geçmiş yıllarda herhangi bir kazaya karışıp karışmadığı, hasarının olup olmadığı, parçalarının orijinal olup olmadığı, size herhangi bir masraf çıkarıp çıkarmayacağını bu yolla öğrenebilirsiniz.

Otonubil Trabzon oto ekspertiz  sayesinde aracın hem yürüyen aksamı hem motoru ve hem de kaportasından tekerleğine kadar tüm detayları titizlikle kontrol edilerek, tespit edilen tüm hususlar bir muayene raporu titizliğiyle hazırlanmış olan raporlara bağlanır ve müşterilerimize takdim edilir.

Elbette uzmanlık gerektiren bir iş olan oto ekspertiz hizmetini günümüz modern dünyasında eski usullere göre devam ettirmek olanaklı değildir. Bu sebeple sadece uzman kadrolarımızla değil elektronik ölçüm cihazlarımızla da denetimlerimizi yapıyoruz. Bu sayede hiçbir detayın gözden kaçmasına izin vermiyor, aklınızdaki soru işaretlerini bu şekilde bertaraf ediyoruz.

OtonubilTrabzon oto ekspertizile Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarına ait dijital cihazarların ve ölçüm aletlerinin performansına şahit olacaksınız.

İkinci el araç alımlarında içiniz hiç bu kadar rahat etmemiş olacak.

Bize güvenin. Çünkü ne istediğinizi biliyoruz.