• NEDEN OTONUBİL ?

Daha önce hiç araç alıp sattınız mı ?

Cevabınızın olumlu ya da olumsuz olması pek bir farklılık göstermiyor.

“Ben arabalardan çok iyi anlarım. “ deseniz dahi oto ekspertiz firmasına gitmeye ihtiyacınız var.

Nasıl ki bir gıda maddesi alırken belirli kalite standartlarını devlet göz önünde bulunduruyor ve standartlara uyan firmaların satış yapmalarına izin veriyorsa,

Binlerce lira vererek sahip olacağınız aracında kalite standartlarına uygun oto ekspertizler tarafından kontrol edilmesini isteriz.

Otonubil İstanbul Maslak Oto Ekspertiz Şubesi'de tam bu istekler doğrultusunda devreye giriyor ve kazanmış olduğu kalite standart belgeleriyle sizlere profesyonel hizmeti sunuyor.

Otonubil firmasının Premium oto ekspertiz şubesi olan Maslak Oto Ekspertiz sizlere güvenilir ve kaliteli hizmetle birlikte güleryüzlü çalışan ve nezih bir ortamda hizmet alma ayrıcalığına davet ediyor.

İstanbul oto ekspertiz firması konusunda çok ilerlemiş bir şehir yüzlerce firma var ancak bunların  %82'si gerekli belgelere sahip, işini hakkıyla yapan profesyonel firmalar arasında yer alıyor.

Aynı ücreti ödeyerek profesyonel ve güvenilir bir firmadan oto ekspertiz hizmeti almak varken neden aracınızı emin olmayan ellere emanet edesiniz ki, alıcı da olsanız satıcı da olsanız uğramanız gereken adres olarak ismimizden her zaman bahsettiriyoruz.

İstanbul Maslak Oto Ekspertiz premium anlayışı ile filo ekspertiz, mobil ekspertiz, Oto ekspertiz gibi birçok araç testinde sizlere profesyonel ve güvenilir hizmeti sunuyor.

Eğer siz de alacağınız araca değer veriyor ve kazançlı olmayı hedefliyorsanız İstanbul Maslak Oto Ekspertiz'e sizleri de bekliyoruz.