• NEDEN OTONUBİL ?

Efeler diyarına efeler gibi hizmet, Kuşadası Oto Ekspertiz’de

Otonubil Aydın Oto Ekspertiz ikinci el otomobil alım-satım işlerinde sizin dostunuz.

İlk ve tek hedefi müşteri memnuniyeti olan Otonubil Kuşadası Oto Ekspertizile artık siz de gönül rahatlığıyla araç satın alabilirsiniz.

İşinin ehli kadrosu ile motor performans testinden (DYNO Testi) Diagnostic Teste kadar çok çeşitli hizmetler veren Otonubil Aydın Oto Ekspertiz TSE standartlarına uygun oto ekspertiz hizmetiile ikinci el otomobil alımlarında güvence sağlamaktadır.

Almayı düşündüğünüz aracın motor performansı iyi mi, vites geçişlerinde sorun yaşanıyor mu, hasar ve kazası var mı, beygir gücü veya torku fabrikadan çıktığı gün gibi mi, herhangi bir yazılım atılmış mı, araç beyninde sorun var mı öğrenmek istiyorsanız mutlaka bir oto ekspertiz hizmeti almanız gerekmektedir. Standart kullanıcıların sadece el yordamıyla anlaması mümkün olmayan hususlarda bilgisayar destekli oto ekspertiz denetimlerini yaptırması kaçınılmazdır. Özellikle araç beyninde elektronik cihazlarla yapılan ölçümler hiç beklemediğiniz sonuçların karşınıza çıkmasını sağlayacaktır. Bu sayede dolandırıcılara yahut güveninizi suiistimal edenlere karşı da koruma kalkanı oluşturmuş olacaksınız.

Özellikle motorlardaki en küçük detaylarda saklı hasar ve zararların ve performans durumunun tespit edildiği ve rapora geçirildiği DYNO Ekspertiz ile motor performansı ve torku değerlendirilen araçların, alınmadan evvel kullanıcına nasıl etkileri olacağı uzmanlarımız tarafından hizmet alan müşterilerimize anlaşılabilir ve açık bir şekilde gösterilmektedir.

Otonubil Aydın Oto Ekspertiz sayesinde ikinci el alımlarında paranız cebinizde kalsın.