• NEDEN OTONUBİL ?

Kocaeli Oto Ekspertiz firması mı arıyorsunuz?

ISO Belgeli ekspertiz firması hangisi diye mi düşünüyorsunuz?

Otonubil Kocaeli Oto ekspertiz firması olarak TSE ve ISO belgelerine sahip , uzman kadrosu ile ikinci el araç almayı ve satmayı düşünen herkese en güvenilir oto ekspertiz hizmeti sunmakta.

Araç hakkında fazla bilgim yok, boyalı ve değişmiş parçadan anlamam, araç yorgun mu? gibi aklınıza gelebilecek her türlü soru için uzman kadromuz Kartepeoto ekspertiz şubemizde cevap vermek için hazır olacaktır.

Kocaeli oto ekspertizfirmamızdapremium avantajlar sunarak en uygun oto ekspertiz paketi seçiminize yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Şubemize giriş yapmanız anında karşılama personelimizin güler yüzü ile sürecimiz başlar. En uygun ekspertiz paketi seçiminize yardımcı olunur ve aracınızın ekspertiz işlemine başlanır.

101 Nokta ekspertiz hizmeti kapsayan paketlerimiz ile aracın kaporta, boya, motor, mekanik aksam kısımları titizlikle gerçekleştirilir.Kartepe oto ekspertizşubemizde Bosh, Würth, Space, Bapro gibi tüm dünya markalarını bir araya getirerek sizlere %100 doğru sonuç vermek için çalışıyoruz.

Ekspertizi yapılan aracın raporlanması ve bu raporda bulunan her detayı sizlere bilgilendiren uzmanımız araç hakkında aklınızda soru işareti kalmamasını sağlamaktadır. Sizde araç alım ve satım sırasında İzmit oto ekspertiz firmamıza uğrayarak tarafsız ve doğru hizmetin keyfini loungh alanımızda kahvenizin keyfini çıkarın.