• NEDEN OTONUBİL ?

Daha önce bildiğiniz ve duyduğunuz tüm oto ekspertiz firmalarını unutun !!!

Otonubil İzmir Karabağlar Oto Ekspertiz Şubesi ile yepyeni bir hizmet anlayışıyla tanışacaksınız.

Güleryüzlü ve profesyonel kadrosu, işinde uzman ekibi ve son teknoloji ile donatılmış oto ekspertiz cihazlarıyla siz de kazananlar tarafında yerinizi alın.

Yaptığınız ticaretin zararlara yol açarak kapanmasını istemiyorsanız alacağınız oto ekspertiz hizmetinin sizin için çok büyük önemi var.Kim istemez ki zaten verdiği paranın hakkını almayı, yıllardır  kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla  müşterilerinin hizmetine sunan Otonubil oto ekspertiz şimdi de İzmir Karabağlar Oto Ekspertiz Şubesi ile hizmetinizde.

Farklı paket seçenekleri ve oto ekspertiz, filo ekspertiz mobil ekspertiz konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla Otonubil İzmir Karabağlar Oto Ekspertiz Şubesi siz değerli müşterilerini hafta içi her gün 08:00 ile 19:00 saatleri arasında ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Türkiye genelinde birçok şubesi bulunan ve yıllardır güvenilir oto ekspertiz denilince ilk akla gelen isim olan otonubil oto ekspertiz her geçen gün bayi ağını genişletmekte ve en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Neden siz de aynı ücreti ödeyerek adını bile ilk defa duyduğunuz ve güvenilirliği tartışılır bir yerden hizmet alasınız ki ?

Karabağlar sanayi sitesi içerisinde bulunan şubemiz Otonubil markasının Premium otoekspertiz olarak tanıttığı sınıfının en lüks araçlarına da hizmet verebilen gerek donanımı gerek çalışan iş arkadaşlarıyla profesyonelliğe ve güvenilirliğini kanıtlamış bir otonubil şubesidir.

Eğer siz de alacağınız aracı Bilmeden almam diyenlerdenseniz, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.