• NEDEN OTONUBİL ?

Oto ekspertiz denince her insanın aklına ilk önce güvenilirlik ve profesyonellik gelir.Hiç kimse alacağı ya da satacağı aracı güvenilmeyen bir oto ekspertiz firmasına götürmek istemez.

Çünkü her insan için aracı kıymetlidir ve ona özeldir.

Biz de Otonubil İstanbul Kadosan Şubesi’ni açarken bu kriterleri göz önünde bulundurduk ve sizlere en iyi hizmeti verebilmek için dünyanın en kaliteli test cihazları  arasında yer alan markalar ile donanım ekipmanlarımızı hazırladık.

Profesyonel kadromuz, güleryüzlü çalışma arkadaşlarımız ile açıldığımız günden bu yana para değil güven kazanmaya odaklanan çalışmalarımız sayesinde İstanbul oto ekspertiz denilince akla gelen ilk adreslerden biri olmayı başardık.

Profesyonellik ve güvenilirlik vizyonuyla çalışmalarını sürdüren Otonubil İstanbul Kadosan Oto Ekspertiz Şubesi her geçen gün ilerleyen teknolojiyi yakından takip etmesi ve ekipmanlarını sürekli güncellemesi sayesinde sektör devi olan otonubil firmasının Premium oto ekspertiz  olma şansını yakalamış mobil ekspertiz, filo ekspertiz ve daha birçok kontrol konusunda tam yetkiye sahip olmuştur.

Ülkedeki rakipleriyle değil dünyada bu işi en iyi yapan ekspertiz firmalarıyla yarış halinde olan firmamız her geçen gün yeniliklere açık ve profesyonel hizmet konusunda çığır açmaktadır.

Siz de aracınızı alırken ya da satarken emin ellere emanet etmek ve vereceğiniz paranın hakkını almak istiyorsanız, sizleri Otonubil İstanbul Kadosan Oto Ekspertiz Şubesi'nde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.