• NEDEN OTONUBİL ?

Açıldığımız ilk gün belirlediğimiz gelecek planlarımızı dünyaya tanıtma hedefiyle ilerlemeye devam ediyoruz.

Otonubil Irak Oto Ekspertiz kurumsal alt yapı, uluslararası tecrübe ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızın buluştuğu oto ekspertiz firmasıdır.

Erbil oto ekspertiz firmaları arasında öne çıkan firmamız, kullanılan ekipmanların dünyada kabul gören markalardan oluşması, her personelin alanında uzman ve gerekli eğitimleri almış olmasıyla birlikte yeni bir soluk getirmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanında verdiğimiz oto ekspertiz hizmetin kalitesi ve güvenirliği her misafirimiz tarafından onaylandı. Bu değerlerin yükselmesiyle birlikte ailemize kattığımız Erbil oto ekspertiz bayimiz ile dünyada ilklere imza atmaya devam ettik.

Irak oto ekspertiz firmaları arasında bizi öne çıkaran hiç şüphesiz ki işimize verdiğimiz değer ve oto ekspertiz işleminde kullanılan ekipmanlarımız son teknolojiye uyum sağlamış olmasıdır.

EddyCorent motorlu dinanometre teknolojisi ile hata oranı %1’in altına düşürdük ve bu sayede tüm süreçleri en hatasız devam ettirerek size aracınız hakkında %100 bilgi sahibi olmasını sağladık.

Erbil oto ekspertiz olarak sunduğumuz hizmet paketlerimiz ile en güvenilir oto ekspertiz hizmetini almanız için AR-GE süreçlerimizi her zaman devam ettirmeye ve gerekli yatırımları yapmaya devam edeceğiz.

Premium hizmetin tek adresi olarak araçlarınızın durumunu en doğru, tarafsız ve hatasız alabilirsiniz. Yanı sıra ekspertizi yapılan aracınızın raporunu kaybetmeniz halinde istediğiniz şubemizden veya internet sayfamızdan ücretsiz bir şekilde temin edebilirsiniz.