• NEDEN OTONUBİL ?

Türkiye’nin en büyük oto ekspertiz firmaları arasında yer alan ve sektörde öncü olan Otonubil Oto Ekspertiz,

Türkiye’nin en büyük araba alım satımının yaşandığı illerden biri olan İzmir’de Otonubil Bornova Oto Ekspertiz Şubesi ile uzun yıllardır kaliteli hizmet almak isteyen müşterilerinin hizmetindedir.

İzmir’de araç alacak ya da satacak tüm müşterilerinin güvene dayalı hizmet alması için kurulan ve bu amaç doğrultusunda kendini her geçen gün geliştiren İzmir Bornova Oto Ekspertiz her kesimden misafirinin rahatlıkla gelebilmesi için Şehrin merkezi olarak kabul edilen Bayraklı  3.sanayi sitesinde hizmet vermektedir.

Alıcı ya da satıcı olmanız fark etmez, almış olduğunuz paketler de farklılık gösterebilir ama değişmeyen tek gerçek güvenilir ve profesyonel hizmet almanızdır.

Yeni açılan bir çok oto ekspertiz firması var ve fiyatlarıyla insanların akıllarını cezb etmeye başladılar.

Ancak kim binlerce lira verip sahip olacağı araç için güvenilir olmayan bir oto ekspertiz firmasından hizmet almak ister ki.

Vereceğiniz paranın karşılığını alacağınız güleryüzlü hizmet anlayışıyla profesyonelliği birleştiren Otonubil İzmir Bornova oto ekspertiz hafta içi her gün siz değerli misafirlerini bekliyor olacak.

Mobil ekspertiz hizmeti ile İzmir Oto Ekspertiz sektöründe yeni bir ilk başlatan Otonubil İzmir Bornova Oto Ekspertiz sektörde adından çokça bahsettirerek insanların hafızalarına kazınmayı başarmıştır.

Eğer siz de alacağınz aracın A'dan Z'ye her ince ayrıntısını öğrenmek istiyorsanız uğramanız gereken adres Otonubil İzmir Bornova Oto Ekspertiz Şubesi olacaktır.